Pronájem skladových kontejnerů lze využít k mnoha příležitostem

Skladové lodní kontejnery byly vyvinuté k přepravě zboží lodní dopravou. Jejich konstrukce musela odolat těžkým povětrnostním podmínkám, které na mořích a oceánech panují. Těchto unikátních vlastností využívá stále více odvětví a upravené skladové kontejnery můžete potkat na stavbách, festivalech, koupalištích apod. Pronájem kontejnerů se tak stal běžnou součástí některých pracovních procesů.

Úpravy skladových kontejnerů přinášejí mnoho možností

Pronájem kontejnerů dnes využívá kdekdo k mnoha různým účelům.

Kiosky, výběr vstupného, vrátnice

Alfacontainer.cu je web, kde objevíte mnoho různých variant upravených skladových kontejnerů. Skladové kontejnery lze využít jako kiosky určené pro prodej občerstvení, prodej vstupenek či vstupní kontrolu na vyhraničené území, na které lze využít také pronájem oplocení.

Šatny a zázemí pro zaměstnance

Skladové kontejnery lze využít také jako šatny a zázemí pro zaměstnance, kde mohou mít klid a soukromí na odpočinek a jídlo. Na webu alfacontainer.cz můžete vybírat z několika možností. Tuto variantu využívají pořadatelé kulturních akcí, sportovních utkání, městských slavností atd.

Kromě šaten by měl každý zaměstnavatel či pořadatel zajistit pronájem mobilních toalet pro své zaměstnance, ale také návštěvníky nebo hosty.

Úkryt pro materiál, nářadí a stroje

Díky odolnosti se skladové kontejnery staly skvělými „sklady“ pro materiál, nářadí a stroje na stavbách. Vše je chráněné před povětrnostními vlivy a zloději. Ještě efektivnější ochrana je, když je využitý také pronájem oplocení. Oplocení zamezuje přístup nepovolaným osobám, čímž se snižuje riziko krádeží, ale také úrazů, pokud někdo vejde na stavbu omylem.

Na alfacontainer.cz je možné zajistit pronájem kontejnerů s ještě vyšším zabezpečením pro váš majetek.

Ostatní

Pracujte především pohodlně!

Pokud rádi chodíte do práce a pracuje se vám opravdu dobře, tak je jistě potřeba vědět, kde skutečně velmi dobře nakoupíte. Pracovní oděvy, pracovní oblečení, pracovní rukavice, pracovní obuv, pracovní boty a podobně, to je jen malá ukázka toho, díky čemu i vy budete maximálně spokojeni. Podívejte se přesně na to, co vás skutečně zajímá […]

Zobrazit
Ostatní

Udržitelnost zdrojů vyžaduje jejich minimální plýtvání. Mnohdy k tomu již máme i dostupné možnosti

Je pravda, že v celé řadě technologií, které šetří náš svět a přírodu, se nám podařilo v posledních letech udělat opravdu velký pokrok. Mezi největší úspěchy a znaky pokroku přitom musíme zmínit také fakt, že jsou dnes mnohé možnosti dostupné i do běžných domů. Kdokoliv navíc má vůli podpořit úsporu přírody a chce tak zdokonalit domácnost zelenými […]

Zobrazit
Ostatní

Jak ochránit své parkovací místo nebo zabránit vjezdu cizích aut?

Lidé za volantem se mezi sebou v mnoha ohledech liší. Někteří jsou slušní, ukáznění a respektují pravidla silničního provozu. Existují ale i neomalení řidiči, kteří jsou arogantní a bezohlední. Takoví řidiči si klidně zaparkují na cizím vyhrazeném parkovacím místě nebo vjedou se svým vozem tam, kam nesmí. Některé řidiče nedokážou odradit ani značky, které jim […]

Zobrazit