Potřebujete zahradní stan? Můžete si ho koupit i pronajmout

Chystáte nějakou veřejnou akci a potřebujete mobilní zastřešení? Pak se obraťte na společnost TENTino. Ta nabízí pronájem stanů.

Pronájem stanů od TENTino

Společnost patří mezi velké pronajímatele stanů. Na trhu působí již 22 let a díky tomu získala celou řadu užitečných zkušeností. V nabídce pronájmu naleznete party stany se sedlovou střechou v různých rozměrech. Zapůjčit si můžete také pagody, svatební nebo VIP stany, stany nůžkové. Ty jsou velmi odolné. Společnost zajišťuje i prodej stanů. Součástí nabídky je i lakovaná dřevěná stanová podlaha, která je velmi luxusní. Objednat si můžete i další příslušenství – nábytek, topení nebo osvětlení do stanu, látkové dekorace. Kompletní nabídku naleznete na e-shopu tentino.cz.

TENTino stany

Tyto stany se pyšní kvalitou a řemeslným zpracováním. Jejichž životnost je závislá na způsobu zacházení. Některé stany jsou nabízené již 10 let a zákazníci si je velmi rádi objednávají.

Dlouhou životnost stanům zajišťuje jejich pravidelné čištění a správné dotahování šroubků. Životnost stanů prodlouží nejen jejich čištění, ale i vysoušení.

Nůžkové stany z nabídky společnosti jsou 100 % vodotěsné. Pro výrobu konstrukce byly použity kvalitní materiály – POLYESTER. Vnitřní strana je opatřená potahem vyrobeným z PVC. Ten poskytuje větší ochranu. Švy jsou z vnitřní strany podlepené TPU páskou. Díky tomu nemá voda šanci proniknout do vnitřních prostor stanu. Nůžkové stany poskytují dokonalou ochranu i při velmi špatném počasí. Při stavbě nůžkových stanů není potřeba žádné nářadí. Celý systém je navržený tak, aby bylo možno jej otevřít i zavřít pouhým tlakem ruky. Sestavíte jej tedy rychle a snadno.

TENTino stany slouží a fungují dlouhá léta. Nezničí je první větší poryv větru nebo déšť. Pokud si jeden vyzkoušíte, budete se pro ně vždy vracet.

Ostatní

Pracujte především pohodlně!

Pokud rádi chodíte do práce a pracuje se vám opravdu dobře, tak je jistě potřeba vědět, kde skutečně velmi dobře nakoupíte. Pracovní oděvy, pracovní oblečení, pracovní rukavice, pracovní obuv, pracovní boty a podobně, to je jen malá ukázka toho, díky čemu i vy budete maximálně spokojeni. Podívejte se přesně na to, co vás skutečně zajímá […]

Zobrazit
Ostatní

Udržitelnost zdrojů vyžaduje jejich minimální plýtvání. Mnohdy k tomu již máme i dostupné možnosti

Je pravda, že v celé řadě technologií, které šetří náš svět a přírodu, se nám podařilo v posledních letech udělat opravdu velký pokrok. Mezi největší úspěchy a znaky pokroku přitom musíme zmínit také fakt, že jsou dnes mnohé možnosti dostupné i do běžných domů. Kdokoliv navíc má vůli podpořit úsporu přírody a chce tak zdokonalit domácnost zelenými […]

Zobrazit
Ostatní

Jak ochránit své parkovací místo nebo zabránit vjezdu cizích aut?

Lidé za volantem se mezi sebou v mnoha ohledech liší. Někteří jsou slušní, ukáznění a respektují pravidla silničního provozu. Existují ale i neomalení řidiči, kteří jsou arogantní a bezohlední. Takoví řidiči si klidně zaparkují na cizím vyhrazeném parkovacím místě nebo vjedou se svým vozem tam, kam nesmí. Některé řidiče nedokážou odradit ani značky, které jim […]

Zobrazit