Potřebujete zahradní stan? Můžete si ho koupit i pronajmout

Chystáte nějakou veřejnou akci a potřebujete mobilní zastřešení? Pak se obraťte na společnost TENTino. Ta nabízí pronájem stanů.

Pronájem stanů od TENTino

Společnost patří mezi velké pronajímatele stanů. Na trhu působí již 22 let a díky tomu získala celou řadu užitečných zkušeností. V nabídce pronájmu naleznete party stany se sedlovou střechou v různých rozměrech. Zapůjčit si můžete také pagody, svatební nebo VIP stany, stany nůžkové. Ty jsou velmi odolné. Společnost zajišťuje i prodej stanů. Součástí nabídky je i lakovaná dřevěná stanová podlaha, která je velmi luxusní. Objednat si můžete i další příslušenství – nábytek, topení nebo osvětlení do stanu, látkové dekorace. Kompletní nabídku naleznete na e-shopu tentino.cz.

TENTino stany

Tyto stany se pyšní kvalitou a řemeslným zpracováním. Jejichž životnost je závislá na způsobu zacházení. Některé stany jsou nabízené již 10 let a zákazníci si je velmi rádi objednávají.

Dlouhou životnost stanům zajišťuje jejich pravidelné čištění a správné dotahování šroubků. Životnost stanů prodlouží nejen jejich čištění, ale i vysoušení.

Nůžkové stany z nabídky společnosti jsou 100 % vodotěsné. Pro výrobu konstrukce byly použity kvalitní materiály – POLYESTER. Vnitřní strana je opatřená potahem vyrobeným z PVC. Ten poskytuje větší ochranu. Švy jsou z vnitřní strany podlepené TPU páskou. Díky tomu nemá voda šanci proniknout do vnitřních prostor stanu. Nůžkové stany poskytují dokonalou ochranu i při velmi špatném počasí. Při stavbě nůžkových stanů není potřeba žádné nářadí. Celý systém je navržený tak, aby bylo možno jej otevřít i zavřít pouhým tlakem ruky. Sestavíte jej tedy rychle a snadno.

TENTino stany slouží a fungují dlouhá léta. Nezničí je první větší poryv větru nebo déšť. Pokud si jeden vyzkoušíte, budete se pro ně vždy vracet.

Ostatní

Pilky na větve jsou nepostradatelným pomocníkem v zahradní péči

Pilky na větve představují důležitý nástroj pro každého zahrádkáře a milovníka zeleně, který dbá o estetický vzhled a zdravotní stav svých zahradních dřevin. Pilky na větve mají zejména využití při odstraňování nežádoucích větví a úpravě tvaru stromů a keřů dle představ a potřeb zahrádkářů. A jak správně vybrat tu nejvhodnější pilku na větve? Pohodlné použití […]

Zobrazit
Ostatní

Moderní hliníkové ploty nabízí skvělé spojení estetiky a funkcionality

Moderní hliníkové ploty představují ideální spojení mezi estetikou a funkčností pro majitele rodinných domů a podniky. Tyto ploty totiž nabízejí inovativní designové prvky a špičkové technologie, které přinášejí celou řadu výhod a možností. Ne nadarmo popularita hliníkových plotů stoupá. Elegantní typ oplocení Jednou z hlavních vlastností moderních hliníkových plotů je jejich elegantní vzhled. Díky použití moderních […]

Zobrazit
Ostatní

Revoluce v zemědělství: Montované zemědělské haly na klíč od KovoSmetana.cz

V éře moderního zemědělství představují montované zemědělské haly na klíč od KovoSmetana.cz klíčové řešení pro zemědělce hledající efektivní, rychlé a flexibilní skladovací a výrobní prostory. Tyto haly jsou navrženy tak, aby vyhovovaly široké škále zemědělských potřeb – od uskladnění plodin po chov hospodářských zvířat a mechanizaci. Efektivní využití prostoru a rychlá realizace Díky pokročilým technologiím […]

Zobrazit