Dřevěné prvky na zahradu neodmyslitelně patří

Dřevo je přírodní materiál, který dokonale zapadne do každé zahrady. Pořídit si můžete třeba dřevěné ploty nebo zahradní altánek.

Dřevěný zahradní plot

Každý z nás má rád své soukromí, které si bedlivě střeží. Šikovným pomocníkem v tomto případě je i dřevěný zahradní plot. Jednak vytvoří, jako přírodní prvek, příjemnou atmosféru, ale také poskytne dostatek ochrany před nechtěnými zraky, proti nežádoucím návštěvníkům, proti prachu a hluku. Dokonalé dřevěné ploty naleznete v nabídce e-shopu pergola-drevena.cz. Základ představuje dřevo. Kovové prvky jsou pak vyrobené z nerezové oceli. Tlaková impregnace dřeva se provádí ekologickým způsobem a pomocí přípravku TANALITH® E, který neobsahuje chrom.

Oplocení pozemku je vždy výzva. Pro jeho výrobu byste měli používat pouze prvky s nejvyšší kvalitou. Takové nabízí právě výše jmenovaný e-shop. Ploty v jeho nabídce jsou stylové a velmi estetické, vyráběné z pečlivě opracovaného dřeva. Vybrat si můžete různé druhy plotů – rovné, klenuté, s mřížkami nebo výřezy různých tvarů.

Zahradní altány

Zahradní altány patří ke každé zahradě. Nabízejí nám dokonalý prostor pro relaxaci a setkávání s přáteli. Můžeme zde trávit odpočinkový čas i s rodinou. E-shop pergola-drevena.cz nabízí různé druhy zahradních altánů – malých i větších rozměrů. V nabídce naleznete také pergoly, které mohu být samostatnými stavbami nebo postavené ke zdi domu.

Volně stojící pergoly či altány představují designový prvek zahrady. Jejich výběru je tedy potřeba věnovat náležitou pozornost. Dřevěné pergoly můžete využít nejen pro posezení, ale také k zastřešení terasy. Jsou hodnou volbou pro skladování zahradního nábytku nebo zahradní techniky. Zahradní pergoly větších rozměrů vytvoří krytý přístřešek vašeho automobilu. Nepotřebujete pro ně žádné stavební povolení a můžete je umístit kamkoli do terénu.

Ostatní

Pilky na větve jsou nepostradatelným pomocníkem v zahradní péči

Pilky na větve představují důležitý nástroj pro každého zahrádkáře a milovníka zeleně, který dbá o estetický vzhled a zdravotní stav svých zahradních dřevin. Pilky na větve mají zejména využití při odstraňování nežádoucích větví a úpravě tvaru stromů a keřů dle představ a potřeb zahrádkářů. A jak správně vybrat tu nejvhodnější pilku na větve? Pohodlné použití […]

Zobrazit
Ostatní

Moderní hliníkové ploty nabízí skvělé spojení estetiky a funkcionality

Moderní hliníkové ploty představují ideální spojení mezi estetikou a funkčností pro majitele rodinných domů a podniky. Tyto ploty totiž nabízejí inovativní designové prvky a špičkové technologie, které přinášejí celou řadu výhod a možností. Ne nadarmo popularita hliníkových plotů stoupá. Elegantní typ oplocení Jednou z hlavních vlastností moderních hliníkových plotů je jejich elegantní vzhled. Díky použití moderních […]

Zobrazit
Ostatní

Revoluce v zemědělství: Montované zemědělské haly na klíč od KovoSmetana.cz

V éře moderního zemědělství představují montované zemědělské haly na klíč od KovoSmetana.cz klíčové řešení pro zemědělce hledající efektivní, rychlé a flexibilní skladovací a výrobní prostory. Tyto haly jsou navrženy tak, aby vyhovovaly široké škále zemědělských potřeb – od uskladnění plodin po chov hospodářských zvířat a mechanizaci. Efektivní využití prostoru a rychlá realizace Díky pokročilým technologiím […]

Zobrazit