Dřevěné prvky na zahradu neodmyslitelně patří

Dřevo je přírodní materiál, který dokonale zapadne do každé zahrady. Pořídit si můžete třeba dřevěné ploty nebo zahradní altánek.

Dřevěný zahradní plot

Každý z nás má rád své soukromí, které si bedlivě střeží. Šikovným pomocníkem v tomto případě je i dřevěný zahradní plot. Jednak vytvoří, jako přírodní prvek, příjemnou atmosféru, ale také poskytne dostatek ochrany před nechtěnými zraky, proti nežádoucím návštěvníkům, proti prachu a hluku. Dokonalé dřevěné ploty naleznete v nabídce e-shopu pergola-drevena.cz. Základ představuje dřevo. Kovové prvky jsou pak vyrobené z nerezové oceli. Tlaková impregnace dřeva se provádí ekologickým způsobem a pomocí přípravku TANALITH® E, který neobsahuje chrom.

Oplocení pozemku je vždy výzva. Pro jeho výrobu byste měli používat pouze prvky s nejvyšší kvalitou. Takové nabízí právě výše jmenovaný e-shop. Ploty v jeho nabídce jsou stylové a velmi estetické, vyráběné z pečlivě opracovaného dřeva. Vybrat si můžete různé druhy plotů – rovné, klenuté, s mřížkami nebo výřezy různých tvarů.

Zahradní altány

Zahradní altány patří ke každé zahradě. Nabízejí nám dokonalý prostor pro relaxaci a setkávání s přáteli. Můžeme zde trávit odpočinkový čas i s rodinou. E-shop pergola-drevena.cz nabízí různé druhy zahradních altánů – malých i větších rozměrů. V nabídce naleznete také pergoly, které mohu být samostatnými stavbami nebo postavené ke zdi domu.

Volně stojící pergoly či altány představují designový prvek zahrady. Jejich výběru je tedy potřeba věnovat náležitou pozornost. Dřevěné pergoly můžete využít nejen pro posezení, ale také k zastřešení terasy. Jsou hodnou volbou pro skladování zahradního nábytku nebo zahradní techniky. Zahradní pergoly větších rozměrů vytvoří krytý přístřešek vašeho automobilu. Nepotřebujete pro ně žádné stavební povolení a můžete je umístit kamkoli do terénu.

Ostatní

Pracujte především pohodlně!

Pokud rádi chodíte do práce a pracuje se vám opravdu dobře, tak je jistě potřeba vědět, kde skutečně velmi dobře nakoupíte. Pracovní oděvy, pracovní oblečení, pracovní rukavice, pracovní obuv, pracovní boty a podobně, to je jen malá ukázka toho, díky čemu i vy budete maximálně spokojeni. Podívejte se přesně na to, co vás skutečně zajímá […]

Zobrazit
Ostatní

Udržitelnost zdrojů vyžaduje jejich minimální plýtvání. Mnohdy k tomu již máme i dostupné možnosti

Je pravda, že v celé řadě technologií, které šetří náš svět a přírodu, se nám podařilo v posledních letech udělat opravdu velký pokrok. Mezi největší úspěchy a znaky pokroku přitom musíme zmínit také fakt, že jsou dnes mnohé možnosti dostupné i do běžných domů. Kdokoliv navíc má vůli podpořit úsporu přírody a chce tak zdokonalit domácnost zelenými […]

Zobrazit
Ostatní

Jak ochránit své parkovací místo nebo zabránit vjezdu cizích aut?

Lidé za volantem se mezi sebou v mnoha ohledech liší. Někteří jsou slušní, ukáznění a respektují pravidla silničního provozu. Existují ale i neomalení řidiči, kteří jsou arogantní a bezohlední. Takoví řidiči si klidně zaparkují na cizím vyhrazeném parkovacím místě nebo vjedou se svým vozem tam, kam nesmí. Některé řidiče nedokážou odradit ani značky, které jim […]

Zobrazit