Sauny na klíč a už žádné starosti

Vhodný výběr sauny na klíč je řešením pro splnění komfortu, za kterým už nebudete muset jezdit do wellness. Sauny na míru jsou oblíbeným doplňkem chalup, stejně jako moderního bydlení ve velkých městech. O nic se nestarejte. Nastavení a obsluhu sauny za vás obstará moderní technologie LOXONE. Vy už jen pozvěte své přátele a hoďte se do pohody. Zasloužíte si to.

Sauny na míru, luxus dnešních technologií

Moderní doba sebou přinesla nové technologie, o kterých si mohli starší generace nechat pouze zdát. Znatelný pokrok přišel v oblasti péče o sebe sama a zdravého životního stylu. Komplexně, od pohybu přes zdravou výživu až po nejrůznější doplňky stravy. Oblíbené je saunování a otužování, půsty a řada dalších volnočasových aktivit. Jako příjemné zpestření dne i prevence nejrůznějších nemocí.

Saunování spočívá v rozproudění těla a rozvedení důležitých látek všude, kde je jich v lidském organismu třeba. Pocení navíc pomáhá vyplavit toxiny.

Stejně jako sport a další, klidové aktivity, má saunování nejvíce pozitivních výsledků, pokud se mu věnujete pravidelně během celého roku. Z časových a v dlouhodobějším horizontu i finančních důvodů se vyplatí pořízení vlastní sauny na klíč. Současný trh nabízí špičkové materiály a vybavení.

Profi dodavatel sauny na klíč

Dobře zvolený dodavatel sauny na klíč je polovina úspěchu. Tou druhou je čas, který si na pravidelné saunování uděláte. Nejprve však k tomu dodavateli. Při jeho výběru by vás měla zajímat především jeho praxe a portfolio dosud realizovaných projektů. Mezi přední poptávané firmy se dnes řadí společnost Saunujeme. Jejich práci můžete vidět v showroomu v Kolíně a Českých Budějovicích. Čím se firma vyznačuje?

Pokrytí celé ČR – Saunujeme nabízí realizaci sauny na klíč v rámci celé České republiky.

18 let praxe – každá realizace je postavena na dlouhé roky budovaném řemeslném umu, zkušenostech z praxe a osobní komunikaci s klienty. Společnost přináší sauny do českých domácností a wellness center již více než 18 let.

7 let záruka – Saunujeme nabízí na všechny sauny záruku 7 let.

Servis do 48 hodin – nastala nečekaná situace? Něco nefunguje? Do 48 hodin vše vyřeší.

Se Saunujeme je výběr hračka

Saunujeme nabízí osobní přístup. Během konzultace s klientem pojmenuje, jaké jsou jeho potřeby a požadavky na saunu. Samozřejmostí jsou sauny na míru. Každý výběr provází orientace na klienta a jeho spokojenost s konečnou volbou. Zároveň se vše snažíme stihnout v termínu, který je třeba.

S technologií LOXONE se navíc nebudete muset starat o nastavení a provoz sauny. Nabízí totiž možnost vzdáleného ovládání. Pokud ji nenastavíte na automatický režim, můžete ji zapnout třeba z práce, aby byla připravena, když dorazíte domů. Nebo vypnout, pokud se nečekaně zdržíte.

Ostatní

Pracujte především pohodlně!

Pokud rádi chodíte do práce a pracuje se vám opravdu dobře, tak je jistě potřeba vědět, kde skutečně velmi dobře nakoupíte. Pracovní oděvy, pracovní oblečení, pracovní rukavice, pracovní obuv, pracovní boty a podobně, to je jen malá ukázka toho, díky čemu i vy budete maximálně spokojeni. Podívejte se přesně na to, co vás skutečně zajímá […]

Zobrazit
Ostatní

Udržitelnost zdrojů vyžaduje jejich minimální plýtvání. Mnohdy k tomu již máme i dostupné možnosti

Je pravda, že v celé řadě technologií, které šetří náš svět a přírodu, se nám podařilo v posledních letech udělat opravdu velký pokrok. Mezi největší úspěchy a znaky pokroku přitom musíme zmínit také fakt, že jsou dnes mnohé možnosti dostupné i do běžných domů. Kdokoliv navíc má vůli podpořit úsporu přírody a chce tak zdokonalit domácnost zelenými […]

Zobrazit
Ostatní

Jak ochránit své parkovací místo nebo zabránit vjezdu cizích aut?

Lidé za volantem se mezi sebou v mnoha ohledech liší. Někteří jsou slušní, ukáznění a respektují pravidla silničního provozu. Existují ale i neomalení řidiči, kteří jsou arogantní a bezohlední. Takoví řidiči si klidně zaparkují na cizím vyhrazeném parkovacím místě nebo vjedou se svým vozem tam, kam nesmí. Některé řidiče nedokážou odradit ani značky, které jim […]

Zobrazit