Postavte si na svém dvorku tunek pro slepice

Vejce jsou výživná a vždy jsou součástí našich každodenních jídel. Pokud chcete chovat svá vlastní kuřata z volného výběhu, abyste získali ta nejčerstvější vejce, ale nechcete, aby se vám motala na dvorku, pak bude skvělým řešením tunel pro domácí kuře!

Kuřecí tunel je skvělý způsob, jak udržet vaše kuřata v určitých oblastech mimo květinové záhony a zahradní rostliny. Kuřata mohou stále volně chodit po dlouhé cestě a mají spoustu volnosti a přístupu k červům a plevelům jako potravu.

Tyto kuřecí tunely lze snadno postavit pomocí dřevěných lamel a kuřecího drátu. Jakmile se rozhodnete pro umístění tunelu, stačí nastavit rám a připojit kuřecí drát.

Můžete dokonce postavit pohyblivý tunel, který umožní vašim kuřatům v různých oblastech na vašem dvorku. Udržování modulárního systému umožňuje flexibilitu při nasměrování kuřat tam, kde je chcete mít na zahradě, a také je zbavíte citlivých částí zahrady.

Tunely jsou jako systém silniční sítě, kterým mohou kuřata procházet a pak se vynořit v určené „pracovní zóně“ v zahradě, obvykle v oblasti pokryté plevelem nebo ve starém záhonu, který vyžaduje určitou pozornost. Podzim je tady a je čas zabalit zahradu, takže práci nechávám dělat slepice. 

Ostatní

Pracujte především pohodlně!

Pokud rádi chodíte do práce a pracuje se vám opravdu dobře, tak je jistě potřeba vědět, kde skutečně velmi dobře nakoupíte. Pracovní oděvy, pracovní oblečení, pracovní rukavice, pracovní obuv, pracovní boty a podobně, to je jen malá ukázka toho, díky čemu i vy budete maximálně spokojeni. Podívejte se přesně na to, co vás skutečně zajímá […]

Zobrazit
Ostatní

Udržitelnost zdrojů vyžaduje jejich minimální plýtvání. Mnohdy k tomu již máme i dostupné možnosti

Je pravda, že v celé řadě technologií, které šetří náš svět a přírodu, se nám podařilo v posledních letech udělat opravdu velký pokrok. Mezi největší úspěchy a znaky pokroku přitom musíme zmínit také fakt, že jsou dnes mnohé možnosti dostupné i do běžných domů. Kdokoliv navíc má vůli podpořit úsporu přírody a chce tak zdokonalit domácnost zelenými […]

Zobrazit
Ostatní

Jak ochránit své parkovací místo nebo zabránit vjezdu cizích aut?

Lidé za volantem se mezi sebou v mnoha ohledech liší. Někteří jsou slušní, ukáznění a respektují pravidla silničního provozu. Existují ale i neomalení řidiči, kteří jsou arogantní a bezohlední. Takoví řidiči si klidně zaparkují na cizím vyhrazeném parkovacím místě nebo vjedou se svým vozem tam, kam nesmí. Některé řidiče nedokážou odradit ani značky, které jim […]

Zobrazit