Postavte si na svém dvorku tunek pro slepice

Vejce jsou výživná a vždy jsou součástí našich každodenních jídel. Pokud chcete chovat svá vlastní kuřata z volného výběhu, abyste získali ta nejčerstvější vejce, ale nechcete, aby se vám motala na dvorku, pak bude skvělým řešením tunel pro domácí kuře!

Kuřecí tunel je skvělý způsob, jak udržet vaše kuřata v určitých oblastech mimo květinové záhony a zahradní rostliny. Kuřata mohou stále volně chodit po dlouhé cestě a mají spoustu volnosti a přístupu k červům a plevelům jako potravu.

Tyto kuřecí tunely lze snadno postavit pomocí dřevěných lamel a kuřecího drátu. Jakmile se rozhodnete pro umístění tunelu, stačí nastavit rám a připojit kuřecí drát.

Můžete dokonce postavit pohyblivý tunel, který umožní vašim kuřatům v různých oblastech na vašem dvorku. Udržování modulárního systému umožňuje flexibilitu při nasměrování kuřat tam, kde je chcete mít na zahradě, a také je zbavíte citlivých částí zahrady.

Tunely jsou jako systém silniční sítě, kterým mohou kuřata procházet a pak se vynořit v určené „pracovní zóně“ v zahradě, obvykle v oblasti pokryté plevelem nebo ve starém záhonu, který vyžaduje určitou pozornost. Podzim je tady a je čas zabalit zahradu, takže práci nechávám dělat slepice. 

Ostatní

Pilky na větve jsou nepostradatelným pomocníkem v zahradní péči

Pilky na větve představují důležitý nástroj pro každého zahrádkáře a milovníka zeleně, který dbá o estetický vzhled a zdravotní stav svých zahradních dřevin. Pilky na větve mají zejména využití při odstraňování nežádoucích větví a úpravě tvaru stromů a keřů dle představ a potřeb zahrádkářů. A jak správně vybrat tu nejvhodnější pilku na větve? Pohodlné použití […]

Zobrazit
Ostatní

Moderní hliníkové ploty nabízí skvělé spojení estetiky a funkcionality

Moderní hliníkové ploty představují ideální spojení mezi estetikou a funkčností pro majitele rodinných domů a podniky. Tyto ploty totiž nabízejí inovativní designové prvky a špičkové technologie, které přinášejí celou řadu výhod a možností. Ne nadarmo popularita hliníkových plotů stoupá. Elegantní typ oplocení Jednou z hlavních vlastností moderních hliníkových plotů je jejich elegantní vzhled. Díky použití moderních […]

Zobrazit
Ostatní

Revoluce v zemědělství: Montované zemědělské haly na klíč od KovoSmetana.cz

V éře moderního zemědělství představují montované zemědělské haly na klíč od KovoSmetana.cz klíčové řešení pro zemědělce hledající efektivní, rychlé a flexibilní skladovací a výrobní prostory. Tyto haly jsou navrženy tak, aby vyhovovaly široké škále zemědělských potřeb – od uskladnění plodin po chov hospodářských zvířat a mechanizaci. Efektivní využití prostoru a rychlá realizace Díky pokročilým technologiím […]

Zobrazit